Investiciniai projektai

 

Gamybinis – sandėliavimo kompleksas

1,9992 ha. ploto sklype adresu: Klaipėdos raj., Dumpių k., Guobų g.15, kuris nuosavybės teise priklauso UAB „Klaibutai“ pradėti projektavimo darbai ir planuojama statyti gamybinius – sandėliavimo statinius su administracinėmis – buitinėmis patalpomis.

Planuojama projektavimo darbų pradžia 2018 m.

Planuojama statybos darbų pradžia 2019-2021 m.

 
Galimybė investuotojams:

  1. Investuotojas turi galimybę įsigyti investicinį projektą (visą arba dalį) ir vykdyti veiklą savo nuožiūra.
  2. Investuotojas turi galimybę užsakyti mūsų bendrovei suprojektuoti ir pastatyti statinius bei įrengti patalpas, kurias jis planuoja pirkti arba išsinuomoti pasirašydamas ilgalaikę (10 metų ) sutartį.
  3. Investuotojas turi galimybę įsigyti (visą arba dalį) pastatytų statinių su prie jų priklausančiu žemės sklypu ir vystyti veiklą savo nuožiūra.

Naujas gyvenamųjų namų kvartalas „LELIAI“

LELIAI - tai modernus ir didžiulis naujai statomų kotedžų, sublokuotų namų ir individualių namų kvartalas, apimantis 32 ha žemės ploto, ramioje ir erdvės pojūtį suteikiančioje vietoje, tik 3 km nuo Klaipėdos miesto ribų, Sendvario seniūnijoje, Lelių kaime.
Projektas LELIAI vykdomas keliais etapais, pateikiant šiuolaikinės architektūros namų projektų įvairovę. Pirmame vystymo etape gyvenvietę sudarys 120 skirtingų tipų ir plotų (nuo 90 iki 250 kv. m.) namai su garažais ar stoginėmis, priklausančiais žemės sklypais nuo 3 iki 20 arų. Namai suprojektuoti stengiantis išnaudoti vidines erdves, paliekant galimybę pirkėjams koreguoti patalpų išdėstymą. Būsto statybai naudojamos tik kokybiškos ir ekologiškos medžiagos.
Kvartale jau yra įrengti vandentiekio, buitinių ir lietaus nuotekų tinklai, paruošta daugiau kaip 2 km. Kelio pagrindų, vykdomas kvartalo apželdinimas – sodinami medeliai. Parengtas projektas ir artimiausiu metu bus įrenginėjami elektros tinklai.

 
Galimybės investuotojams:

  1. Investuotojas turi galimybę įsigyti statinį su žemės sklypu.
  2. Investuotojas turi galimybę įsigyti žemės sklypą ir statinį statyti pats.
  3. Investuotojas turi galimybę pagal atskirą susitarimą su mūsų bendrove statyti statinių grupę bei pardavinėti statinius savo nuožiūra ir iš to gauti pelną.
 
Projekto interneto svetainė www.leliai.lt