Statybos darbai

Įmonėje dirba patyrę ir atestuoti statybos specialistai, galintys įgyvendinti nuo įprastų statinių rekonstrukcijos darbų iki sudėtingų konstrukcijos darbų iki sudėtingų konstrukcijų statinių statybos sprendimų.
Įmonės pagrindinė veiklos sritis yra statyba-gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai, kultūros paveldo statiniai.
 
Statybos darbų sritys:
 
Bendrastatybiniai darbai (žemės darbai, statybinių konstrukcijų statyba ir montavimas, stogų įrengimas (remontas), apdailos darbai).
Mechanikos darbai (statinio vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinių sistemų įrengimas).
Siekiant užtikrinti aukštą darbų kokybę ir spartų darbą, bendrovės statybininkai yra aprūpinami moderniais darbo įrankiais, mašinomis, mažosios mechanizacijos priemonėmis.
Bendrovė darbus atlieka kokybiškai ir laiku. Darbų kokybę užtikrina daugiametė patirtis, aukštos kvalifikacijos specialistai.

Įmonėje dirba patyrę ir atestuoti statybos specialistai, galintys įgyvendinti nuo įprastų statinių rekonstrukcijos darbų iki sudėtingų konstrukcijos statinių statybos sprendimų. Įmonė yra atestuota ypatingų statinių kategorijos ir taip pat yra pasitvirtinusi įmonės statybos taisykles.
Per 16 metų veiklos statybų srityje pastačiusi, rekonstravusi bei atremontavusi daug objektų, UAB „Klaibuta“ pelnė užsakovų pripažinimą ir pasitikėjimą.
Per paskutiniuosius metus bendrovė renovavo Klaipėdos miesto “Ąžuolyno” gimnaziją ir “Gedminų” pagrindinę mokyklą. Įrengiant gamybines, administracines ir buitines patalpas atlikome nemažai darbų AB “Klaipėdos vanduo”, AB “Klaipėdos energija”, AB “Klaipėdos nafta”, AB “Lietuvos Telekomas” ir daugelyje kitų įmonių.
Kasmet dalyvaujame įrengiant ir atnaujinant mokymo klases, laboratorijas, administracines buitines patalpas Klaipėdos Universitete, Klaipėdos kolegijoje, Klaipėdos miesto švietimo skyriaus įstaigose.

Atliekant didesnius pastatų renovacijos darbus bendradarbiaujame su subrangovais: UAB “Megrame”, UAB “Pineka” UAB “Ranga”, UAB “Selsa”.
Statyba (nauja statyba; statinio rekonstravimas; statinio kapitalinis ir paprastasis remontas; statinio griovimas).
statybos automašinų nuoma;

STATYBA
Gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai:
Gyvenamieji pastatai - vieno, dviejų butų namai, daugiabučiai namai, gyvenamosios paskirties (įvairių socialinių grupių asmenims) pastatai.
Negyvenamieji pastatai - administraciniai, prekybos paskirties, paslaugų paskirties, maitinimo paskirties, gamybos ir pramonės paskirties, sandėliavimo paskirties, kultūros paskirties, gydymo paskirties, mokslo paskirties, poilsio paskirties, ūkio paskirties pastatai.

BENDRASTATYBINIAI DARBAI
Mūro darbai; Betonavimo darbai;
Plokščių ir šlaitinių stogų įrengimas ir remontas: - šlaitinių stogų apšiltinimas;- plokščių stogų apšiltinimas; - čerpinių, skardinių ir kitų stogų įrengimas;- įvairių stogo sistemų ir elementų įrengimas ir remontas;
Tinkavimo darbai;
Apdailos darbai: - gipso kartono pertvarų įrengimas; - sienų, lubų aptaisymas gipso kartonu;- sienų, lubų dažymas;- sienų, lubų tapetavimas;- sienų, grindų klijavimas įvairiomis plytelėmis;- linolioumo, tarketo, parketo klojimas;
Pastatų apšiltinimas:- apšiltinimas iš vidaus su apdailos darbais ( glaistymu, gruntavimu, dažymu, tapetavimu); - apšiltinimas iš išorės su apdailos darbais;
Pamatų įrengimas.

SERTIFIKATAI IR ĮRANGA
Aplinkos apsaugos ministerijos išduotas atestatas suteikia teisę atlikti ypatingos svarbos statinio ir statinio dalies statybos darbus gyvenamuose, viešo naudojimo, gamybiniuose ir kitos ūkinės veiklos statiniuose.


Statybos klausimais kreiptis į statybos direktorių tel. nr. +37065677202